Mezoterapia, to metoda odmładzania i rewitalizacji skóry, która z roku na rok zyskuje coraz większe grono klientów. Polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Jedną z głównych zalet mezoterapii jest naturalność efektów, która gwarantuje uniknięcie przerysowanej twarzy, nadmuchanych policzków i opuchniętych ust.

Istotą tego zabiegu jest poprawa jakości, elastyczności i nawodnienie skóry, dzięki czemu uzyskujemy efekt złagodzenia rysów twarzy oraz odżywienia, co w rezultacie przyczynia się do świeżego i młodego wyglądu a efekty widoczne są już po jednym zabiegu.

VISCODERM

VISCODERM to naturalny kwas hialuronowy, nieusieciowany, wytwarzany w procesie biotechnologicznym. Viscoderm jest produktem nieodzwierzęcym, sterylnym, apirogennym – bez ryzyka alergii i stanów zapalnych oraz infekcji skóry, typowych po zastosowaniu kwasu hialuronowego odzwierzęcego, wytwarzany bez GMO. Bez ryzyka zakażeniem wirusami i prionami TSE BSE.

Wskazania: zmarszczki, brak napięcia i nawilżenia skóry w okolicach oczu, na całej twarzy, dłoniach, ustach, dekolcie.

FL-VIT AGE 45 COMPLEX

Wskazania: odwodnienie skóry, regeneracja po inwazyjnych zabiegach, przebarwienia, zmiany spowodowane intensywny opalaniem, nieładny kolor karnacji spowodowany paleniem papierosów.

Fl-GLUTATHIONE

Wskazania: przebarwienia starzenie skóry pod wpływem czynników zewnętrznych, przesuszona i zwiotczała skóra, hiperpigmentacja.

WITAMINA C 20%

Wskazania: skóra szara, zmęczona, zmarszczki, przebarwienia.

DMAE 3%

Wskazania: starzenie skóry, wiotka skóra twarzy, ramion, nieelastyczna, rozciągnięta skóra ciała i twarzy.

FOSFATYDYLOCHOLINA + KWAS DEOKSYCHOLOWY 2%

Wskazania: działa lipolitycznie, spala tłuszcz ud, szyi, podbródka, bioder, boków, również jako korekcja po liposukcji. Powoduje miejscowe otłuszczenie (plecy, brzuch, biodra, pośladki, wewnętrzna strona ud, kolana, ramiona, twarz). Mechanizm działania polega na rozpuszczeniu i eliminowaniu tkanki tłuszczowej. Z łatwością przenika przez błony komórkowe do ich wnętrza, a podana w większych ilościach powoduje rozluźnienie struktury błon i w efekcie ich rozerwanie. Po wniknięciu do niej powoduje rozpad nagromadzonych trójglicerydów. Zabieg wykorzystujący jej właściwości i jest rewolucyjnym, niechirurgicznym rozwiązaniem wykorzystywanym do zabiegów redukujących nadmierne nagromadzenie się tkanki tłuszczowej.

FL-RUTIN & MEMILOT EXTRACT

Wskazania: cellulit, leczenie stanów zapalnych skóry.

FL-HAIR COMPLEX

Wskazania: łysienie, nadmierne wypadanie włosów, schorzenia skóry głowy.